• Eigulių g. 8, Kaunas, LT-44136 Lietuva
  • +370 33 78 79
  • kaunas@eltko.lt

Apie mus

UAB “ELTKO“ įkurta 1999 m. Kaune. Pagrindinė įmonės veikla – inovatyvūs pastatų inžinerinių sistemų, automatikos sistemų, SCADA sistemų procesų valdymo ir automatizavimo sistemų sprendimai. Šiandien respubikoje esame viena iš pirmaujančių bendrovių teikiančių pastatų sistemų procesų valdymo bei kitoms inžinerinėms sistemoms  automatizavimo sprendimus ir produktus: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, įvairius programuojamus valdiklius, dažnio keitiklius, vožtuvus, pavaras ir daviklius.  Naujausių technologijų naudojimas ir nuolatinis mokymasis garantuoja mūsų partneriams įdiegtų inžinerinių sistemų efektyvumą ir ekonomiškumą.

UAB „ELTKO“ darbo principas – konkurencingumas vidaus ir užsienio rinkose. Vienas iš pagrindinių prioritetų – tai aukštos kvalifikacijos specialistų komanda. Aukštos kvalifikacijos atestuotų projektuotojų, programuotojų, darbų vadovų ir montuotojų komanda, įgyvendinusi ne vieną įvairaus sudėtingumo projektą, gali pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo projektinės užduoties formavimo iki objekto pridavimo užsakovui ar jo įgaliotai organizacijai. Mūsų specialistų patirtis ir įgūdžiai leidžia mums diegti įvairias inžinerines sistemas, automatikos prietaisus bei sistemų valdiklius gyvenamuosiuose, valstybiniuose, komerciniuose ar pramonės pastatuose.

Mūsų tikslas - pasiūlyti klientams aukštos kokybės produktus ir pažangiausias inžinerines sistemas bei jų valdymą, bendradarbiaujant su patikimais tarptautiniais gamintojais bei rangovais ir instaliuotojais respublikoje.

UAB “ELTKO“ atstovauja šias puikiai pasaulyje žinomas kompanijas HONEYWELL, SELTRON, VACON, BELIMO, SCHNEIDER ELECTRIC, GRUNDFOS, DANFOSS, CENTRALINE,  suomių gamintojo, galinčio pasiūlyti plataus spektro ir didelio efektyvumo dažnio keitiklius, VACON atstovas Lietuvoje, turintis autorizuotą serviso centrą. Turima automatikos skydų gamybos bazė, čia išsidėstę gaminamos įrankių surinkimo zonos, kokybės, aptarnavimo ir remonto dirbtuvės. Bendradarbiavimas su daugeliu inžinerinės įrangos gamintojų visame pasaulyje, nuolatiniai darbuotojų kvalifikacijos kėlimai leidžia taikyti pačius naujausius, inovatyvius ir geriausiai užsakovo poreikius atitinkančius sprendimus.

VEIKLOS SRITYS

Mūsų darbo kokybė. UAB „ELTKO“- lyderiaujanti įmonė, galinti spręsti įvairaus sudėtingumo inžinerinių sistemų problemas. Pagrindinis UAB „ELTKO“ profilis – kompleksinės inžinerinės automatizavimo ir procesų valdymo paslaugos energetikoje ir pramonėje. Profesionaliai ir laiku suteiktos kokybiškos paslaugos – tai UAB „ELTKO“ vizitinė kortelė. 

Pranašumas dirbant su mumis –  tai patirtis ir reputacija. Siekdama optimizuoti savo procesus, didinti našumą ir patenkinti suinteresuotųjų šalių interesus.

Tarp mūsų partnerių – bendrovės iš Slovėnijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kt. Mes atviri bendradarbiauti ir pasiruošę įgyvendinti Jūsų individualius poreikius.

  • Procesų valdymo ir automatizavimo sistemų projektavimas
  • Šildymo – vėdinimo sistemų projektavimas
  • Projektų diegimas ir instaliacija
  • Įrangos importas – pardavimas ir techninė priežiūra
  • Aptarnavimas ir priežiūra

Be to, bendrovė sėkmingai įvykdė keletą sudėtingų projektų ir už Lietuvos ribų:

  • Europos Sąjunga;
  • Rytų šalys;

EKOLOGIŠKŲ, ENERGIJĄ TAUPANČIŲ IR SAUGUMĄ UŽTIKRINANČIŲ VALDYMO SISTEMŲ PROJEKTAVIMAS IR DIEGIMAS